The Bat! 2.0.2 CE RC2

Najnowsza wersja testowa kolejnego wydania jednego z najpopularniejszych programów do obsługi poczty elektronicznej. Oprócz standardowych funkcji służących do wysyłania i odbierania wiadomości mamy możliwość skorzystania z edytora HTML oraz odtwarzacza plików multimedialnych.

Liczba pobrań: 174
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
RIT Research Labs
Rozmiar: 1.99 MB

Nazwa pliku: tb202rc2.rar

[inne wersje programu The Bat! 2.0.2 CE RC2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowsza wersja testowa kolejnego wydania jednego z najpopularniejszych programów do obsługi poczty elektronicznej. The Bat! posiada wiele zaawansowanych możliwości konfiguracyjnych w tym m.in.: filtrowanie poczty, zapisywanie do archiwum, śledzenie powiązań odpowiedzi z przychodzącymi listami czy implementacja PGP. Program oferuje również pełną obsługę protokołu IMAP4, wtyczki antywirusowe, zupełnie nowy edytor HTML, a także wbudowany harmonogram z "przypominaczem" oraz udoskonalone narzędzia anty-spamowe. Najnowsza wersja testowa jest właściwie przygotowaniem do wypuszczenia na rynek wydania 2.0.2, które ma zawierać w sobie kilka usprawnień i poprawek.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.