Picasa 1.618

Najnowsza wersja popularnej przeglądarki grafiki, która po zainstalowaniu w systemie automatycznie wyszukuje wszystkie pliki graficzne na dysku. Istnieje także możliwość zaimportowania zdjęć wprost z aparatu cyfrowego. Nowe wydanie wzbogacono o kilka ciekawych funkcji i usprawnień.

Liczba pobrań: 247
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Picasa Inc.
Rozmiar: 3.71 MB

Nazwa pliku: picasa-setup.exe

[inne wersje programu Picasa 1.618]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Przeglądarka grafiki, która po zainstalowaniu w systemie automatycznie wyszukuje wszystkie pliki graficzne na dysku. Możemy również manualnie dodać katalog ze zdjęciami. Dodatkowo program monitoruje zawartość tych katalogów i w przypadku zapisywania kolejnych zdjęć dokonuje aktualizacji swojej bazy. Istnieje także możliwość zaimportowania zdjęć wprost z aparatu cyfrowego. Dodatkowo program współpracuje ze specjalnie zaprojektowanym komunikatorem internetowym o nazwie Hello. Użytkownicy mogą ze sobą rozmawiać, przesyłać sobie zdjęcia przez sieć peer-to-peer oraz je drukować. W najnowszej wersji dodano kilka ciekawych usprawnień i nowych funkcji - Picasa wyświetlając pokaz slajdów może odgrywać muzykę, posiada wsparcie dla wyszukiwania obrazów na dyskach w sieci lokalnej oraz obsługuje pliki wideo. Uzupełniono również listę efektów specjalnych (redukcja efektu czerwonych oczu, automatyczna korekta parametrów zdjęcia za pomocą jednego kliknięcia).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.