Total Commander 7.55a

Total Commander to zaawansowany menedżer plików o ogromnych możliwościach, charakteryzujący się jednocześnie przejrzystością interfejsu i prostotą obsługi. Udostępnia widok plików w dwóch panelach, obsługuje kilkanaście formatów plików i ma wbudowanego klienta FTP. Pozwala na pracę w jednej z kilkunastu wersji językowych, w tym polskiej.

Liczba pobrań: 1017
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Christian Ghisler
Rozmiar: 3.25 MB

Nazwa pliku: tcmd755a.exe

[inne wersje programu Total Commander 7.55a]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Finalna wersja menedżera plików o ogromnych możliwościach, charakteryzującego się jednocześnie prostotą obsługi. Dzięki widokowi plików w dwóch panelach użytkownik może z łatwością przełączać się pomiędzy dyskami i katalogami. Kopiowanie z jednego miejsca do drugiego jest bardzo intuicyjne, bo widać zarówno folder źródłowy jak i docelowy.

Total Commander pozwala na skorzystanie z wszystkich funkcji związanych z zarządzeniem plikami w systemie Windows. Uzytkownik może więc kopiować pliki, przenosić je między katalogami, zmieniać ich nazwy, atrybuty itp. Wbudowany klient FTP pozwala połączyć się z serwerami plików i wymieniać z nimi dane. Obsługa kilkunastu formatów kompresji pozwala na przeglądanie archiwów bez konieczności instalacji dodatkowych modułów.

Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą dostosować program do własnych potrzeb, miedzy innymi przez wiele dostępnych wtyczek i rozszerzeń. Pozwalają one między innymi przeglądać partycje obsługiwane przez systemy z rodziny Linux oraz zwiększać możliwości edycji plików.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.