Overnet 0.52

Najnowsza wersja programu pozwalającego na wymianę plików w ramach sieci peer-to-peer eDonkey. Zaletą Overnetu jest możliwość przeszukiwania zasobów sieci bez łączenia się z jednym z wielu serwerów.

Liczba pobrań: 605
Cena/licencja: Adware
Producent/dystrybutor
MetaMachine
Rozmiar: 1.33 MB

Nazwa pliku: overnet0.52.exe

[inne wersje programu Overnet 0.52]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Najnowsza wersja program pozwalającego na wymianę plików w ramach sieci P2P eDonkey. Zaletą Overnetu jest możliwość przeszukiwania zasobów sieci bez łączenia się z jednym z wielu serwerów. Zasada działania programu jest nieco zbliżona do protokołu Gnutelli. Po uruchomieniu program wyszukuje w Internecie komputery, na których również uruchomiono Overnet i nawiązuje z nimi bezpośrednie połączenia (nie ma centralnego serwera). Oferuje funkcje ułatwiające pobieranie plików: wznawianie, czy jednoczesne pobieranie tego samego pliku z kilku różnych źródeł. Użytkownicy mogą komunikować się ze sobą za pomocą wbudowanej funkcji chat oraz korzystać z bogatych statystyk pobierania. W czasie instalacji programu potrzebny jest dostęp do Internetu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.