Skype 0.95 Beta

Następna wersja testowa stworzonego przez zespół pracujący nad KaZaA fenomenalnego programu służącego do prowadzenia rozmów głosowych w technologii VoIP poprzez Internet. W porównaniu do poprzedniego wydania beta aplikację wzbogacono o kilka ciekawych funkcji.

Liczba pobrań: 493
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Skype Ltd.
Rozmiar: 3.4 MB

Nazwa pliku: SkypeSetup-Beta(0.95.0.11).exe

[inne wersje programu Skype 0.95 Beta]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Skype to forma telefonu internetowego pozwalającego na prowadzenie rozmów głosowych z innymi użytkownikami programu rozmieszczonymi na całym Świecie. Aplikacja wykorzystuje w tym celu zaawansowaną technologię peer-to-peer, która współpracuje z praktycznie każdą zaporą ogniową i routerem bez potrzeby dodatkowej konfiguracji . Głównymi zaletami programu są: łatwa instalacja, prosty i intuicyjny interfejs, bardzo dobra jakość dźwięku oraz wysoki poziom bezpieczeństwa (dane z głosem są przesyłane w zaszyfrowanych pakietach). Co więcej, program jest darmowy (również nie instaluje żadnych programów typu spyware), a producent nie pobiera żadnych opłat za prowadzone rozmowy. W porównaniu do poprzedniego wydania beta aplikacja wzbogacono o kilka ciekawych funkcji, do których należą m.in. menadżer dzwonków informujących o rozmowie oraz możliwość blokowania połączeń z wybranymi osobami.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.