1st DVD Ripper 5.0.1

Najnowsza wersja bardzo prostego w obsłudze program służący do wykonywania kopii zapasowych czy też duplikatów płyt DVD w innych w formatach (DivX, SVCD, VCD). W aktualnym wydaniu dodano obsługę formatu VCD 2.0 oraz zmieniono interfejs aplikacji.

Liczba pobrań: 442
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
1st Benison Software
Rozmiar: 1.85 MB

Nazwa pliku: drsetup.exe

[inne wersje programu 1st DVD Ripper 5.0.1]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowa wersja niewielkiego programu służącego zarówno do tworzenia kopii płyt DVD w formatach SVCD, VCD (1.1, w najnowszej wersji także 2.0), DivX jak i do ich duplikowania w celu stworzenia np. kopii zapasowych. Prosty interfejs wspomagany przez kreatora kopiowania pozwoli w paru krokach dostosować parametry pracy programu i stworzyć sesję kopiowania. Program posiada też parę ciekawych opcji, takich jak możliwość "wyciągania" określonych fragmentów (np. wyznaczając przedział czasowy) lub rozdziałów z filmów zapisanych na DVD (i konwertowanie ich na zwykłe płyty CD), automatyczne wyłączanie komputera po zakończonej pracy, możliwość tworzenia własnych "skórek" oraz tworzenie skryptów automatyzujących pracę (pomocne przy wykonywaniu wielokrotnie tych samych czynności i korzystaniu z tych samych ustawień). W aktualnym wydaniu zmieniono także interfejs aplikacji.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.