Winamp Lite 5 RC 8

Kolejna, bardziej zaawansowana wersja testowa jednego z najpopularniejszych programów do odtwarzania plików muzycznych na komputerze. Najnowsze wydanie zachwyca wyglądem interfejsu i rozszerzonymi możliwościami. Wersja Lite nie zawiera dodatku do wizualizacji dźwięku (Winamp Visualization Studio), bibliotek mediów oraz wsparcia dla formatu WMA.

Liczba pobrań: 350
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Nullsoft
Rozmiar: 680 KB

Nazwa pliku: winamp50rc8_lite.exe

[inne wersje programu Winamp Lite 5 RC 8]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kolejna, bardziej zaawansowana wersja testowa jednego z najpopularniejszych programów do odtwarzania plików muzycznych na komputerze. Program łączy w sobie elementy popularnej "dwójki" (WinAmp 2.x) i niezbyt udanej wersji, opatrzonej numeremr 3. Nowy WinAmp jest bardziej multimedialny od poprzednich wersji programu i z założenia ma konkurować z takimi aplikacjami jak Windows Media Player czy RealOne Player. W najnowszej wersji programu wprowadzono m.in. biblioteki internetowych stacji radiowych i telewizyjnych, których zasoby są automatycznie pobierana z Sieci. Aplikacja umożliwia także rippowanie i wypalanie płyt CD. Zwolennicy efektów wizualnych ucieszy fakt pojawienia się modułu zawierającego wtyczkę MilkDrop, która jest jednym z najlepszych pluginów do wizualizacji muzyki. Zmieniono także interfejs użytkownika, który w nowej wersji wygląda wyjątkowo nowocześnie. ersja Lite nie zawiera dodatku do wizualizacji dźwięku (Winamp Visualization Studio), bibliotek mediów oraz wsparcia dla foramtu WMA.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.