Image Resizer PowerToy Clone 2.0 32-bit

Powertoy Clone to wydana na licencji open-source aplikacja do hutrowej zmiany rozmiarów obrazków i zdjęć. Największą zaletą Image Resizera jest pełna integracja z menu kontekstowym.

Liczba pobrań: 618
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor

Rozmiar: 14.52 MB

Nazwa pliku: ImageResizerClone-2.0.msi

[inne wersje programu Image Resizer PowerToy Clone 2.0 32-bit]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Powertoy Clone to wydana na licencji open-source aplikacja do hutrowej zmiany rozmiarów obrazków i zdjęć. Największą zaletą Image Resizera jest pełna integracja z menu kontekstowym. Wystarczy kliknąć jakiś element (czy też zaznaczyć z klawiszem Control więcej fotografii), a następnie nacisnąć prawy klawisz myszy. Oprócz znanych poleceń ("Otwórz", "Edytuj" czy "Obróć...") pojawi się kolejne - "Resize Pictures". Wywołuje ono panel z opcjami i umożliwia przeprowadzenie konwersji.

Zaawansowane ustawienia Powertoya Clone pozwalają użytkownikowi na podjęcie decyzji o losie oryginalnych zdjęć (można je automatycznie usunąć po udanej zmianie rozmiaru). Istnieje też wspomniana już wyżej opcja "Make pictures smaller but not larger". Dzięki temu fotografie mniejsze od podanych parametrów nie będą powiększane.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.