FastStone Photo Resizer 2.9

Photo Resizer to wyspecjalizowane narzędzie do hurtowej konwersji plików graficznych (Batch Convert) do wskazanego formatu (obsługiwane są formaty wyjściowe JPEG, JPEG 2000, PNG, BMP, GIF i TIFF). Dodatkowo można ujednolicić nazewnictwo plików, zmienić rozmiary plików, obrócić, przyciąć, zmienić głębię kolorów, jasność, nasycenie, nałożyć tekst lub znak wodny. Dodatkowo aplikacja pozwala na hurtową zmianę nazw programów.

Liczba pobrań: 636
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
FastStone
Rozmiar: 1.49 MB

Nazwa pliku: FSResizerSetup29.exe

[inne wersje programu FastStone Photo Resizer 2.9]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Photo Resizer to wyspecjalizowane narzędzie do hurtowej konwersji plików graficznych (Batch Convert) do wskazanego formatu (obsługiwane są formaty wyjściowe JPEG, JPEG 2000, PNG, BMP, GIF i TIFF). Dodatkowo można ujednolicić nazewnictwo plików, zmienić rozmiary plików, obrócić, przyciąć, zmienić głębię kolorów, jasność, nasycenie, nałożyć tekst lub znak wodny.

Drugim narzędziem programu jest Batch Rename, które daje dużo więcej możliwości, jeśli chodzi o nazwy plików. To już nie wyłącznie ich numerowanie, ale i możliwość zastosowania szablonów automatycznie generujących w nazwie rok, miesiąc, dzień, godzinę, minutę i sekundę. Można też wprowadzić do nazwy pliku nazwę katalogu, w którym jest umieszczony. Składnia szablonów jest podana bezpośrednio w interfejsie programu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.