DivX Pro 5.1.1 Beta 2

Kolejna beta najnowszej wersji kodeka DivX. Przedstawiciele firmy zapewniają, że jest ona o 50% (a w niektórych zastosowaniach - nawet o 80%) szybsza od poprzedniej.

Liczba pobrań: 506
Cena/licencja: Adware
Producent/dystrybutor
DivX Networks, Inc.
Rozmiar: 1.89 MB

Nazwa pliku: DivXPro511Beta2.exe

[inne wersje programu DivX Pro 5.1.1 Beta 2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kolejna beta nowej wersji kodeka DivX. Przedstawiciele firmy zapewniają, że jest ona o 50% (a w niektórych zastosowaniach - nawet o 80%) szybsza od poprzedniej. Wśród najważniejszych zamian w nowej becie DivXa znajdziemy m.in. znaczne przyspieszenie pracy aplikacji we wszystkich dostępnych trybach. Do nowego DivXa dodano również obsługę kodeków MP4 FourCC. Mogą one być włączane oraz wyłączane z poziomu menu konfiguracyjnego tryby DirectShow. Dokonano również drobnych zmian interfejsu. W porównaniu z pierwszą wersją beta dokonano kilku istotnych zmian m.in. w trybie slow mode i slowest mode uzyskano wzrost wydajności (o około 5 - 10 %), poprawiono błędy związane z Psychovisual Encoder i DirectShow Encoder oraz z aplikacją do przechwytywania obrazów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.