GGMod+ 0.9.5

GGMod+ pozwala przede wszystkim na usunięcie reklam z okna rozmowy i okna programu oraz umożliwia wykonywanie codziennych kopii zapasowych profilu użytkownika wraz z archiwum rozmów. Poza tym jest wyposażone w przeglądarkę wspomnianego archiwum z możliwością zaawansowanego wyszukiwania. Potrafi też wyłączyć proces sprawdzający składnię w oknie rozmowy (co oszczędza miejsce w pamięci) i wykorzystać zewnętrzny syntezator mowy do czytania treści rozmów. Zawiera nowe emotikonki, a także pozwala na modyfikację układu okna rozmowy.

Liczba pobrań: 580
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
GG8+
Rozmiar: 6.44 MB

Nazwa pliku: ggmod_plus_0-9-5_rc2_IDG.exe

[inne wersje programu GGMod+ 0.9.5]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

GGMod+ pozwala przede wszystkim na usunięcie reklam z okna rozmowy i okna programu oraz umożliwia wykonywanie codziennych kopii zapasowych profilu użytkownika wraz z archiwum rozmów. Poza tym jest wyposażone w przeglądarkę wspomnianego archiwum z możliwością zaawansowanego wyszukiwania. Potrafi też wyłączyć proces sprawdzający składnię w oknie rozmowy (co oszczędza miejsce w pamięci) i wykorzystać zewnętrzny syntezator mowy do czytania treści rozmów. Zawiera nowe emotikonki, a także pozwala na modyfikację układu okna rozmowy. Podczas pogawędki, program jest w stanie wczytywać obrazki z popularnych serwisów hostujących grafikę po podaniu linku do niej. GGMod+ pozwala na blokowanie Opisów Graficznych, które w opinii wielu osób, są uciążliwe i zaburzają estetykę listy kontaktów. W paczce znajduje się również alternatywne radio Open.FM zawierające dodatkowe stacje m.in. z miasta muzyki RMF. Odtwarzacz zużywa o wiele mniejszą liczbę zasobów. Po instalacji GGMod+, awatary w oknie rozmowy mogą stać się większe (sami edytujemy ich wielkość), pobierane są one również w wyższej jakości.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.