Opera 10.10 Final

Finalna wersja Opera 10.10 to znane już interfejs, zoptymalizowany system przeglądania na kartach i klient e-mail oraz technologia kompresji Turbo. Opera 10.10 to także powrót testowanej w jednym z poprzednich buildów usługi Unite.

Liczba pobrań: 1039
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Opera Software
Rozmiar: 11.65 MB

Nazwa pliku: Opera_1010_in_Setup.exe

[inne wersje programu Opera 10.10 Final]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Finalna wersja Opera 10.10 to znane już interfejs, zoptymalizowany system przeglądania na kartach i klient e-mail oraz technologia kompresji Turbo. Jedyna zmianą jest powrót testowanej w jednym z poprzednich buildów usługi Unite, zintegrowanej platformy komunikacyjnej umożliwiającej stworzenie serwera w przeglądarce - udostępnianie zdjęć, dokumentów, hostowanie strony internetowej czy uruchomienie chata. Podstawowa funkcjonalność usługi obejmuje też odtwarzacz multimedialny oraz opcję o wdzięcznej nazwie Lodówka, służącą - jak sama nazwa wskazuje - do pozostawiania wirtualnych notek dla znajomych. Na stronie unite.opera.com/applications/ znajduje się repozytorium dodatków poszerzających możliwości Unite - wśród nich znaleźć można m.in. zintegrowany klient serwisu mikroblogowego Twitter, narzędzie File Uploader (przesyłanie plików na komputer domowy z dowolnego miejsca) czy menedżer zadań.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.