Webshots Desktop 2.0

Niewielki program pozwalający na tworzenie tapety systemowej i wygaszaczy ekranu ze zdjęć własnych użytkownika lub ze zdjęć umieszczonych w internetowej galerii prowadzonej przez producenta. Dodatkowo program pozwala na założenie własnej galerii zdjęciowej w internecie.

Liczba pobrań: 594
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Twofold Photos Inc.
Rozmiar: 2.15 MB

Nazwa pliku: wbsamp.exe

[inne wersje programu Webshots Desktop 2.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Webshots Desktop ma kilka praktycznych zastosowań, do których dostęp możemy uzyskać przełączając się pomiędzy zakładkami w głównym oknie programu. Przede wszystkim pozwala na zarządzanie systemowymi tapetami i wygaszaczami ekranu. To tego celu możemy wykorzystać własne zdjęcia i obrazki lub te, które pobierzemy z galerii prowadzonej przez producenta (kilka tysięcy wspaniałych zdjęć podzielonych na kategorie tematyczne, codziennie aktualizowane). Wygodny interfejs prezentuje zdjęcia w pełnej wersji lub w fromie miniaturek. Użytkownik może tworzyć własne kolekcje obrazów, wysyłać e-kartki pocztowe a nawet zlecać nadrukowanie zdjęć na różne prezenty (kubki, koszulki). Drugą istotną funkcją programu jest możliwość tworzenia i zarządzania internetowymi albumami zdjęciowymi (producent udostępnia za darmo miejsce na swoich serwerach, wymagana jest jedynie bezpłatna rejestracja) oraz możliwość przeglądania ulubionych zdjęć innych użytkowników programu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.