XVid;-) 1.9 PL

Najnowsza wersja polskiego odtwarzacza plików wideo. Służy do odtwarzania filmów w popularnych formatach Windows, oraz filmów skompresowanych kompresorem DivX.

Liczba pobrań: 578
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Piotr Zagawa
Rozmiar: 1.03 MB

Nazwa pliku: XVid_v19 Setup_PL.exe

[inne wersje programu XVid;-) 1.9 PL]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Odtwarzacz plików wideo. Służy do odtwarzania filmów w popularnych formatach Windows, oraz filmów skompresowanych kompresorem DivX. Dodatkowe funkcje programu to wyświetlanie napisów tłumaczeń zawartych w plikach tekstowych (łamanie długich linii tekstu, centrowanie napisów, przesuwanie czasowe napisów), wymienne skórki interfejsu użytkownika, playlista z możliwością odtwarzania wg zadanej kolejności, pobieraniem informacji o plikach, eksport danych do plików TXT i XML, sterowanie za pomocą klawiatury, kontrolera gier oraz pilotów na podczerwień. W tej wersji dodano wyświetlanie wykonywanej operacji na ekranie wideo, poprawiono czas reakcji programu na komendy wydawane za pomocą klawiatury, kontrolera i poprzez komunikaty. Poprawiono również kilka błędów znanych z poprzednich wersji (suwak dźwięku działający inaczej w zależności od ustawień systemowych, problemy z trybem oszczędzania energii w Windows NT/XP). Aplikacja posiada polski interfejs.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.