WinPSF 1.0

Program służący do archiwizacji, zarządzania archiwami, a także wykonywania regularnych kopii zapasowych plików według ustalonych wcześniej profili. Ułatwia przechowywanie, przenoszenie, przesyłanie i zabezpieczanie ważnych danych.

Liczba pobrań: 367
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Piotr Zagawa
Rozmiar: 585 KB

Nazwa pliku: WinPSF_v10.exe

[inne wersje programu WinPSF 1.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program służący do archiwizacji, zarządzania archiwami, a także wykonywania regularnych kopii zapasowych plików według ustalonych wcześniej profili. Ułatwia przechowywanie, przenoszenie, przesyłanie i zabezpieczanie ważnych danych. Przez kompresję i zapis plików do archiwum, zmniejsza wielkość danych i przez to zwiększa ilość wolnego miejsca na dysku. Moduł wykonywania kopii zapasowych (backup) przyspiesza składowanie i zabezpieczanie ważnych danych, np. projektów, dokumentów, baz danych... Jest niezbędny wszędzie tam, gdzie generuje się duże ilości ważnych danych, które należy szybko zabezpieczyć, albo które należy zabezpieczać regularnie, np. w trakcie pracy, albo codziennie po jej zakończeniu. Program wykona wszystkie zadania archiwizacji automatycznie po naciśnięciu jednego przycisku!

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.