Spytech SpyAgent 6.50

Spytech SpyAgent to aplikacja, która umożliwia śledzić aktywności użytkowników na komputerze, gdzie została zainstalowana. Przydatne, jeśli nie jesteś pewien, co robią twoje dzieci lub pracownicy na służbowych pecetach.

Liczba pobrań: 300
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Spytech Software and Design, Inc.
Rozmiar: 3.32 MB

Nazwa pliku: spyagent6.zip

[inne wersje programu Spytech SpyAgent 6.50]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Spytech SpyAgent to aplikacja, która umożliwia śledzić aktywności użytkowników na komputerze, gdzie została zainstalowana. Przydatne, jeśli nie jesteś pewien, co robią twoje dzieci lub pracownicy na służbowych pecetach. Program przechwytuje dane wprowadzane za pomocą klawiatury, wysłane i otrzymane wiadomości e-mail, otwierane aplikacje, strony internetowe, prowadzone konwersacje za pomocą komunikatorów internetowych oraz wiele więcej. Narzędzie może cyklicznie tworzyć zrzuty ekranu, a nawet przechwytywać treści drukowanych dokumentów. Podsumowując - nic nie umknie wiedzy osoby kontrolującej aplikacje, zaś osoby korzystające z komputera nie będą widzieć śladu jej obecności. Dodatkowo program pozwala uniemożliwić korzystanie z komunikatorów czy określonych aplikacji. Uwaga! Spytech SpyAgent może być wykrywany przez aplikacje antywirusowe jako niebezpieczne oprogramowanie, jednak korzystanie z niego nie wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.