Tweak-7 1.0.561

Tweak-7 to jedno z pierwszych narzędzi (obecnie w wersji testowej), napisanych specjalnie do Windows 7 i umożliwiających skuteczne przyśpieszenie jego działania. Program pozwala optymalizować funkcjonowanie twardych dysków - np. przez opróżnianie pliku stronicowania podczas wyłączania systemu czy rezygnację z oznaczania ostatniego dostępu do konkretnego pliku w systemie NTFS.

Liczba pobrań: 267
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Totalidea Software
Rozmiar: 7.12 MB

Nazwa pliku: tweak7-beta3_b561_x86_x64.exe

[inne wersje programu Tweak-7 1.0.561]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Tweak-7 to jedno z pierwszych narzędzi (obecnie w wersji testowej), napisanych specjalnie do Windows 7 i umożliwiających skuteczne przyśpieszenie jego działania. Program pozwala optymalizować funkcjonowanie twardych dysków - np. przez opróżnianie pliku stronicowania podczas wyłączania systemu czy rezygnację z oznaczania ostatniego dostępu do konkretnego pliku w systemie NTFS. Użytkownik może za pomocą aplikacji między innymi zmienić ścieżki dostępu do wybranych folderów, takich jak Program Files czy Moja muzyka, synchronizować aktualną godzinę z internetowymi serwerami czasu, modyfikować działanie Eksploratora Windows, a także określać na wygląd systemu - usunąć wybrane elementy menu Start, włączyć przezroczystość paska zadań, pokazać lub ukryć ikony na pulpicie, takie jak Mój komputer, czy nawet wyłączyć część animacji. Tweak-7 zawiera mechanizm optymalizacji połączenia z Internetem, za jego pomocą można także wpływać na działanie Internet Explorera (np. wyłączyć jego automatyczną aktualizację) czy Outlooka lub Windows Mail. Początkującym doradzamy skorzystanie z mechanizmu automatycznej optymalizacji systemu - dostępne są trzy profile, które różnią się modyfikacjami graficznej strony Windows 7.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.