Google Chrome 3.0.182.2 Beta

Deweloperska wersja testowa kolejnej edycji przeglądarki wydanej przez Google. Jak podają autorzy jej najważniejszymi zaletami są szybkość oraz stabilność działania. W przypadku wystąpienia problemu program nie powinien się zamknąć, ale umożliwić dalszą pracę. Aplikacja posiada również wbudowany mechanizm zwalczania złośliwego oprogramowania oraz wsparcie dla technologii Google Gears.

Liczba pobrań: 184
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Google Inc.
Rozmiar: 10.35 MB

Nazwa pliku: chrome_installer.exe

[inne wersje programu Google Chrome 3.0.182.2 Beta]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Deweloperska wersja testowa kolejnej edycji przeglądarki Google Chrome. Jak podają autorzy jej najważniejszymi zaletami są szybkość oraz stabilność działania. W przypadku wystąpienia problemu program nie powinien się zamknąć, ale umożliwić dalszą pracę. W przeglądarce zaimplementowany jest tryb "porno" chroniący prywatność użytkownika. Aplikacja posiada również wbudowany mechanizm zwalczania złośliwego oprogramowania oraz wsparcie dla technologii Google Gears.

W deweloperskim wydaniu Google Chrome 3 zaktualizowano silnik renderowania stron WebKit do wersji 531.0, silnik JavaScript V8 do wersji 1.2.5.1 a Google Gears do wersji 0.5.21.0. Edycja 3 to także poprawione błędy w w stabilnosci przeglądarki czy obsługa tagów wideo.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.