Download Accelerator Manager 4.1.1

Łatwy w użyciu i bezpłatny program do pobierania plików z Internetu, który potrafi wznawiać utracone połączenie z serwerem oraz przyspiesza pobieranie danych. Program integruje się z popularnymi przeglądarkami internetowymi, takimi jak Internet Explorer, Firefox, Mozilla, Opera czy Netscape.

Liczba pobrań: 545
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Tensons Corporation
Rozmiar: 1.17 MB

Nazwa pliku: DAMsetup.exe

[inne wersje programu Download Accelerator Manager 4.1.1]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Łatwy w użyciu i bezpłatny program do pobierania plików z Internetu, który potrafi wznawiać utracone połączenie z serwerem oraz przyspiesza pobieranie danych. Program integruje się z popularnymi przeglądarkami internetowymi, takimi jak Internet Explorer, Firefox, Mozilla, Opera czy Netscape. Aplikacja obsługuje protokoły HTTP, HTTPS, FTP. Przyjazny interfejs sprawia, że bez trudu można uzyskać dostęp do wszystkich możliwości programu. Użytkownik ma możliwość planowania zadań oraz wznawiania pobierania od momentu, w którym nastąpiła przerwa (np. brak prądu, awaria sieci, restart serwera, itp.). Dzięki możliwości dostosowania programu do własnych potrzeb oraz automatycznemu rozpoznawaniu plików instalacyjnych, mulitmedialnych czy dokumentów DAM można polecić do zastosowań domowych. Dostępna jest także płatna wersja Ultimate, która obsługuje więcej połączeń oraz posiada mechanizm automatycznej aktualizacji.

Program wymaga środowiska .NET Framework

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.