TwistedBrush Open Studio 15.72

Program graficzny zawierajacy artystyczne efekty pędzli. Pomimo swoich możliwości jego obsługa nie sprawia problemów, dlatego też mogą korzystać z niego zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Jeśli chciałbyś wzbogacić swoje grafiki, to prezentowane narzędzie jest odpowiednim wyborem. Na stronie producenta można zobaczyć próbki możliwości aplikacji w postaci galerii zdjęć.

Liczba pobrań: 174
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Pixarra
Rozmiar: 11.74 MB

Nazwa pliku: tbrusha_open_studio.exe

[inne wersje programu TwistedBrush Open Studio 15.72]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Darmowa edycja popularnego programu graficznego. Pozwala skorzystać z artystycznych efektów pędzli i dla kazdego z nich ustawić odpowiednią gęstość, grubość, przezroczystosc czy kolor. Pomimo sporych możliwości obsługa programu nie sprawia problemów, dlatego też mogą korzystać z niego zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Jeśli chciałbyś wzbogacić swoje grafiki, to prezentowane narzędzie jest odpowiednim wyborem. Na stronie producenta można zobaczyć próbki możliwości aplikacji w postaci galerii zdjęć.

Darmowa edycja TwistedBrush nie ma wbudowanej obsługi filtrów, wartw, różnych rodzajów płótna (podkładów). Nie obsługuje również wtyczek.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.