CenturionMail 2.0

Aplikacja umożliwia w szybki i łatwy sposób szyfrowanie poczty elektronicznej. Produkt przeznaczony jest dla klientów korporacyjnych i znakomicie współpracuje z najpopularniejszym programem do obsługi poczty elektronicznej - Microsoft Outlook.

Liczba pobrań: 312
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
CenturionSoft
Rozmiar: 2.77 MB

Nazwa pliku: setup.exe

[inne wersje programu CenturionMail 2.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Aplikacja umożliwia w szybki i łatwy sposób szyfrowanie poczty elektronicznej. Produkt przeznaczony jest dla klientów korporacyjnych i znakomicie współpracuje z najpopularniejszym programem do obsługi poczty elektronicznej - Microsoft Outlook. Po zainstalowaniu CenturionMaila praktycznie możemy od razu rozpocząć pracę z programem bez instalowania dodatkowego oprogramowania (wtyczki). Początkujący użytkownicy na pewno docenią przyjazny interfejs i łatwość integracji z programem Microsoft Outlook, która odbywa się automatycznie. Aplikacja wykorzystuje do szyfrowania 128 bitowy klucz. Jedną z ciekawszych opcji jest możliwość tworzenia zaszyfrowanych maili, których nie można otworzyć przed określonym czasem lub datą (opcja Time Bomb).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.