FurMark 1.6.0

Benchmark przeznaczony do testowania wydajności kart graficznych. Aplikacja przeznaczona przede wszystkim do mierzenia wydajności układów i monitorowania ich temperatury podczas wymagajacych testów. Program bazyje na API OpenGl i obsługuje OpenGL 3.0.

Liczba pobrań: 645
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
oZone3D.Net
Rozmiar: 1.78 MB

Nazwa pliku: FurMark_v1.6.0.exe

[inne wersje programu FurMark 1.6.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Benchmark przeznaczony do testowania wydajności kart graficznych. Aplikacja przeznaczona przede wszystkim do mierzenia wydajności układów i monitorowania ich temperatury podczas wymagajacych testów. Program baazyje na API OpenGl i obsługuje OpenGL 3.0.

Wśród najwazniejszych nowośc, oprócz obsługi OpenGL 3.0 wymienić trzeba moduł monitorujący temperaturę rdzenia w postaci wykresu, udoskonalony moduł post-processingu (checkbox, który domyślnie jest wyłączony). Dodano także nowe wersje językowe interfejsu programu, który został nieco "przeorganizowany". W trybie testu możesz teraz także podejrzeć temperaturę startową i końcową karty grafiki.

Aplikacja przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.