Elfin Mała Firma 2.0.9

Program Mała Firma to proste w użyciu i praktyczne narzędzie do prowadzenia księgowości i kontroli finansów firmy. Program śledzi przepływ należności i zobowiązań, a także obsługuje większość rodzajów ewidencji wymaganych dla małych firm (książki przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych itp.).

Liczba pobrań: 315
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Elfin Sp. z o.o.
Rozmiar: 30.78 MB

Nazwa pliku: malafirma_2.0.9_bez_ie.exe

[inne wersje programu Elfin Mała Firma 2.0.9]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program Mała Firma to proste w użyciu i praktyczne narzędzie do prowadzenia księgowości i kontroli finansów firmy. Program śledzi przepływ należności i zobowiązań wobec kontrahentów, a także obsługuje większość rodzajów ewidencji wymaganych dla małych i średnich firm (książki przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych, itp.). Program umożliwia również ewidencjonowanie majątku trwałego i wyposażenia, jak również przebiegu pojazdów i rozliczanie pojazdów prywatnych. Aplikacja generuje i drukuje deklaracje PIT-5 i PIT-5L, VAT-7 lub VAT-7K, pozwala również na wystawianie faktur i innych dokumentów księgowych. Program obsługuje zarówno płatników VAT jak i firmy zwolnione z tego podatku. W zależności od wyboru sposobu opodatkowania program jest odpowiednio profilowany. W trakcie instalacji programu - gdy program poprosi o podanie numeru seryjnego aplikacji należy wpisać słowo "DEMO".

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.