ReNamer 5.40

ReNamer w bardzo wygodny sposób umożliwia zmianę nazwy plików lub folderów. Do jego funkcji należą dodawanie prefiksów lub sufiksów, całkowita zmiana nazwy w okreslonych wypadkach, usuwanie znaków specjalnych, dodawanie kolejnych numerów w nazwie pliku, modyfikowanie rozszerzeń.

Liczba pobrań: 543
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Denis Kozlov
Rozmiar: 1.42 MB

Nazwa pliku: ReNamer.exe

[inne wersje programu ReNamer 5.40]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie, które w bardzo wygodny sposób umożliwia zmianę nazwy plików lub folderów. Do jego funkcji należą standardowe opcje dostępne w tego typu programach - nie mogło zabraknąć dodawania prefiksów lub sufiksów, całkowitej zmiany nazwy, zmiany nazwy w określonych przypadkach, usuwania znaków specjalnych, dodawania kolejnych numerów, oraz modyfikowania rozszerzeń plików. Możliwości aplikacji można zwiększać dzięki tworzeniu reguł, które składają się z logicznych kroków. Tak przygotowane procedury można zapisać na dysku. Ponadto aplikacja obsługuje znaczniki TAG w wersji ID3v1, ID3v2 oraz typu EXIF.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.