Ashampoo Burning Studio 6.61 Free

Pakiet do nagrywania płyt DVD i CD. Obsługa nagrywarki jest bardzo intuicyjna dzięki przyjaznemu i intuicyjnemu interfejsowi aplikacji. Możemy w łatwy sposób wypalać kopie danych, filmów i dysków audio. Wystarczy przeciągnąć pliki do okienka wypalania. Wersja 6.30 zawiera pakiet 23 języków oraz poprawione funkcje nagrywania CD/DVD/BD.

Liczba pobrań: 1931
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Ashampoo GmbH & Co. KG
Rozmiar: 5.86 MB

Nazwa pliku: ashampoo_burningstudio661_free.exe

[inne wersje programu Ashampoo Burning Studio 6.61 Free]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Pakiet do nagrywania płyt DVD i CD. Obsługa nagrywarki jest bardzo intuicyjna dzięki przyjaznemu interfejsowi aplikacji. Możemy w łatwy sposób wypalać kopie danych, filmów i dysków audio. Wystarczy przeciągnąć pliki do okienka wypalania. Można tworzyć płyty MP3, nagrać film jako VideoCD (VCD) lub SuperVideoCD (SVCD), tworzyć i zapisywać pliki obrazów, wymazywać nośniki wielokrotnego zapisu (CD-RW, DVD+RW, DVD-RW ). Dzięki integracji z systemem pliki można dodawać do zapisu z poziomi Windows Explorera. Aplikacja potrafi wypalać pliki WAV, MP3, FLAC & Ogg Vorbis prosto na płytę, bez konieczności instalowania dodatków. Dodatkowo program obsługuje ponad 1500 nagrywarek CD i DVD.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.