Gabinet weterynaryjny 8.5

Program dla weterynarzy złozony z modułów: terminarza, prowadzenia gabinetu (leczenie i szczepienia), magazynu leków, sklepiku, oraz opcjonalnie automatycznego wczytywania zakupionych leków z pliku dołączanego przez hurtownie do faktury. Kilkanaście raportów (ksiega kliniczna, rozchód leków, zestawienie szczepień, remanent etc.) ułatwia pracę lekarzowi.

Liczba pobrań: 1312
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
DH Komputery
Rozmiar: 5.09 MB

Nazwa pliku: setgabwd.exe

[inne wersje programu Gabinet weterynaryjny 8.5]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program dla weterynarzy złozony z modułów: terminarza, prowadzenia gabinetu (leczenie i szczepienia), magazynu leków, sklepiku, oraz opcjonalnie automatycznego wczytywania zakupionych leków z pliku dołączanego przez hurtownie do faktury. Kilkanaście raportów (ksiega kliniczna, rozchód leków, zestawienie szczepień, remanent etc.) ułatwia pracę lekarzowi. Dodatkowo program pozwala na fakturowanie usług i proste rozliczenia pomiędzy lekarzami prowadzącymi lecznice.

W wersji 8.5 wbudowano min. dodatkowy moduł pozwalajacy na szybkie, wsadowe wprowadzanie zakupionych produktów do magazynu aptecznego na podstawie papierowej faktury, z mozliwością wycofania dostawy i historią zakupów.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.