TeraCopy 2.0 beta 4

TeraCopy to oprogramowanie zaprojektowane z myślą o zoptymalizowaniu procesu kopiowania dużej ilości danych. Wersja darmowa dla użytkowników domowych.

Liczba pobrań: 302
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Code Sector
Rozmiar: 1.21 MB

Nazwa pliku: teracopy2b4.exe

[inne wersje programu TeraCopy 2.0 beta 4]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

TeraCopy to oprogramowanie zaprojektowane z myślą o zoptymalizowaniu procesu kopiowania dużej ilości danych. Aplikacja wykorzystuje specjalną technikę dynamicznej regulacji rozmiaru bufora w celu zwiększenia szybkości kopiowania lub przenoszenia plików. Podczas transferu danych między twardymi dyskami wykorzystywana jest wydajna metoda asynchronicznego kopiowania.

W każdej chwili użytkownik może przerwać kopiowanie lub przenoszenie danych, uwolnić zasoby systemowe, wykonać inne zadanie i w dowolnym momencie kontynuować operację. W wypadku jakichkolwiek błędów TeraCopy próbuje kilkukrotnie powtórzyć kopiowanie, a jeśli to nie przynosi rezultatu, pomija problematyczne pliki, nie zatrzymując przesyłania danych. Oczywiście po zakończeniu prezentuje raport, wskazując zasoby, które nie zostały przeniesione. Do zalet programu należy zaliczyć również pełną integrację z powłoką systemową, a tym samym zastąpienie domyślnego Exploratora.

TeraCopy w tej wersji jest darmowe dla użytkowników domowych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.