Virtual CloneDrive 5.3.1.2

Narzędzie emuluje napędy CD lub DVD, a użytkownik może z nich korzystać jak ze zwykłych nośników fizycznych. Obraz płyty utworzony za pomocą programów CloneCD lub CloneDVD może być zamontowany bezpośrednio z dysku twardego lub sieci lokalnej. Dzięki temu operacje na plikach i katalogach są znacznie szybsze, a jednocześnie użytkownik nie musi wypalać płyty, aby sprawdzić poprawność obrazu płyty.

Liczba pobrań: 759
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
SlySoft Inc.
Rozmiar: 1.15 MB

Nazwa pliku: SetupVirtualCloneDrive5312.exe

[inne wersje programu Virtual CloneDrive 5.3.1.2]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie emuluje napędy CD lub DVD, a użytkownik może z nich korzystać jak ze zwykłych nośników fizycznych. Obraz płyty może być zamontowany bezpośrednio z dysku twardego lub sieci lokalnej. Dzięki temu operacje na plikach i katalogach są znacznie szybsze, a jednocześnie użytkownik nie musi wypalać płyty, aby sprawdzić poprawność obrazu. Aplikacja pozwala na emulację do 8 napedów jednocześnie.

W wersji 5.3 dodano możliwość montowania obrazów HD-DVD i Blu-Ray, zwiększono wydajność aplikacji w wypadku montowania obrazów z lokalizacji sieciowej i poprawiono współpracę programu z systemem Windows Vista.

Szczegółowa listę zmian znajdziemy na stronie producenta.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.