Flock 1.2.1 pl

Polska edycja przeglądarki internetowej opartej na silniku Gecko. Cechą wyróżniającą Flocka jest szczególny nacisk na "społeczne" funkcje Internetu. Wśród nich wymienić trzeba wymianę plików, czytnik kanałów RSS, zarządzanie blogami itp. Flock obsługuje podcasty i przeglądanie zdjęć. Podobnie, jak dzieje się to w wypadku przeglądarki Firefox, twórcy umozliwili rozbudowywanie produktu o rozszerzenia przygotowywane przez zewnętrzne firmy i użytkowników.

Liczba pobrań: 213
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Flock
Rozmiar: 11.87 MB

Nazwa pliku: flock_flock-1.2.1.pl.win32.exe

[inne wersje programu Flock 1.2.1 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Polska edycja przeglądarki internetowej opartej na silniku Gecko. Cechą wyróżniającą Flocka jest szczególny nacisk na "społeczne" funkcje Internetu. Wśród nich wymienić trzeba wymianę plików, czytnik kanałów RSS, zarządzanie blogami itp. Flock obsługuje podcasty i przeglądanie zdjęć. Podobnie, jak dzieje się to w wypadku przeglądarki Firefox, twórcy umozliwili rozbudowywanie produktu o rozszerzenia dostępne na stronie produktu.

Szczegółowa listę zmian w stosunku do wersji 1.1.4 znaleźć można na stronie producenta

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.