ALLPlayer 3.2 pl

Odtwarzacz wszelkich plików multimedialnych. Odtwarza filmy zapisane w wielu formatach, w tym także DVD, obrazu z kamer Internetowych lub DV. Program umożliwia także podgląd niedociągnietych plików filmowych (FIXAVI). Oczywiście program potrafi wyświetlać napisy zsynchronizowane z odtwarzanym obrazem oraz samodzielnie pobierac napisy odpowiednie do filmu. Ponadto ALLPlayer w razie potrzeby sam pobiera brakujące kodeki z Internetu (LiveUpdate)

Liczba pobrań: 2708
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MarBit
Rozmiar: 1.73 MB

Nazwa pliku: ALLPlayerV32.exe

[inne wersje programu ALLPlayer 3.2 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Odtwarzacz wszelkich plików multimedialnych. Odtwarza filmy zapisane w wielu formatach, w tym także DVD, obrazu z kamer Internetowych lub DV. Program umożliwia także podgląd niedociągnietych plików filmowych (FIXAVI). Oczywiście program potrafi wyświetlać napisy zsynchronizowane z odtwarzanym obrazem, a funkcja "IQ Text" (inteligentne napisy) zapewnia, że zawsze zdążymy przeczytać wszystkie teksty (zdarza się, iż napisy są zbyt "gęsto" uporządkowane). Program sam analizuje długość napisu, by później regulować czas jego wyświetlenia. Kolejną zaletą programu jest możliwość dołączenia do pliku AVI menu (nie w osobnym pliku, ale w pliku AVI z filmem) takiego, jak w filmach DVD. Ponadto ALLPlayer w razie potrzeby sam pobiera brakujące kodeki z Internetu (LiveUpdate).

Aplikacja dysponuje także equalizerem, z możliwością wyświetlania spectrum dźwięku. Radzi sobie także z odtwarzaniem plików zabezpieczonych DRM.

Nowości wersji 3.2:

Główne poprawki związane są z lepszą pracą programu w systemie Windows Vista.

Z innych nowości autor wylicza także:

- Pełna zgodność z interfejsem Aero w Windows Vista, czyli tryb VISTA EVR

- Automatyczne pobieranie napisów do filmu (trzeba włączyć opcję w setup)

- Odnowiona funkcja LiveUpdate

- Poprawiona obsługa kolorowych napisów

- Poprawiona ogólna stabilność programu

- Bezpośrednie odtwarzanie domowych filmów HD nakręconych najnowszymi kamerami AVCHD firm Canon, Sony i Panasonic, skopiowanych z dysku twardego kamery, znajdujących się na dysku AVCHD albo na karcie pamięci.

- Lepsza obsługa formatu H.264/HDTV

- Płynne odtwarzanie zarówno w rozdzielczości standardowej, jak i HD

- Wiele drobnych poprawek i uaktualnień.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.