Torrent Episode Downloader 0.92

Prawdziwa gratka dla miłośników seriali telewizyjnych, którzy nie mogą na bieżąco oglądać najnowszych epizodów lub całych sezonów takich tytułów jak: 24, Lost, The Simpsons, South Park i wielu innych. TED to tak naprawdę wyszukiwarka plików torrent współpracująca z domyślnym klientem pobierania zainstalowanym w systemie (np. Azureus, Bittorrent, Bitcomet, itd.).

Liczba pobrań: 306
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
www.ted.nu
Rozmiar: 1.18 MB

Nazwa pliku: tedv092.exe

[inne wersje programu Torrent Episode Downloader 0.92]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Prawdziwa gratka dla miłośników seriali telewizyjnych, którzy nie mogą na bieżąco oglądać najnowszych epizodów lub całych sezonów takich tytułów jak: 24, Lost, The Simpsons, South Park i wielu innych. TED to tak naprawdę wyszukiwarka plików torrent współpracująca z domyślnym klientem pobierania zainstalowanym w systemie (np. Azureus, Bittorrent, Bitcomet, itd.). W bazie programu znajduje się liczebne zestawienie tytułów. Każdy z seriali ma krótkie streszczenie oraz spis ostatnich odcinków.

Jeśli dodasz serial do listy monitorowanych tytułów, TED powiadomi cię, ilekroć w Sieci pojawi się nowa część. Reszta, czyli pobranie pliku, należy już do ciebie. Oczywiście, poza domyślną listą seriali możesz dodawać własne pozycje do zestawienia. Pamiętaj jednak o zdefiniowaniu takich parametrów, jak adres kanału RSS, z którego program będzie pobierał informacje o aktualizacji. TED uwolni cię od codziennego, żmudnego przeglądania serwisów internetowych.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.