Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

DreamMail 4.4.1.0

22-02-2008, Redakcja
DreamMail jest interesującym darmowym klientem pocztowym wymagającym mało zasobów systemowych. Mimo niewielkich rozmiarów program posiada wszystkie spotykane w nowoczesnych klientach pocztowych POP3 zaawansowane rozwiązania.

DreamMail 4.4.1.0

Liczba pobrań: 604
Cena/licencja: Freeware
Platforma sytemowa:
Windows 98/ME/NT/2000/XP/Vista
Producent/dystrybutor:
DreamMail Studio
Nazwa pliku: DreamMail4_Setup.exe
Rozmiar: 5.18 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!
DreamMail jest interesującym darmowym klientem pocztowym wymagającym mało zasobów systemowych. Mimo niewielkich rozmiarów program posiada wszystkie spotykane w nowoczesnych klientach pocztowych POP3 zaawansowane rozwiązania.

DreamMail między innymi zawiera funkcje obsługi wielu użytkowników i szyfrowania emaili, kompresji i naprawy baz danych, filtrowania i wyszukiwania emaili, posiada prosty filtr antyspamowy, edytor szablonów, czytnik RSS, menadżera zarządzania kontaktami, opcję tworzenia notatek, możliwość uruchamiania w zasobniku systemowym wraz z wyskakującymi okienkami powiadomień o przychodzących emailach.

Na specjalną uwagę zasługuję funkcja zdalnego zarządzania kontami pozwalająca na przykład usuwać niechciane emaile bezpośrednio z serwera oraz funkcja Webmail pozwalająca zalogować się i wyświetlić w oknie programu konto w formie online co umożliwia zarządzanie bezpośrednio z programu wszystkimi zaawansowanymi funkcjami kont niedostępnymi poprzez większość klientów pocztowych.

Funkcja Webmail pozwala też na tworzenie specjalnych skryptów logowania w celu automatycznego logowania do konta online. Program posiada wyjątkowo rozbudowane możliwości konfiguracyjne. Użytkownik może praktycznie dostosować do swoich potrzeb wszystkie możliwe funkcje programu, sposób wyświetlania emaili i wyglądu interfejsu (program umożliwia pełną personalizację pasków narzędzi i obsługuje skórki), udostępnia użytkownikowi nawet tak zaawansowane ustawienia jak określenie wielkości używanych przez DreamMail zasobów systemowych (pamięć, liczba jednocześnie wykonywanych operacji). Z ciekawostek można wspomnieć o możliwości wysyłania anonimowych emaili oraz funkcji Mail Express pozwalającej na wysyłanie emaili z pominięciem serwera SMTP nadawcy.

Można też również DreamMaila na pamięciach przenośnych. Program jest stosunkowo nowy i z tego powodu nie jest pozbawiony wad czego przykładem mogą być kłopoty z kodowaniem polskich znaków (szczegółowe dane na ten temat można znaleźć na polskiej sekcji forum DreamMail Europe), ale jednocześnie szybko się rozwija więc miejmy nadzieje, że w najbliższej przyszłości wady te zostaną usunięte. Program korzysta z sinika Internet Explorera do wyświetlania zawartości emaili, więc do użytkowania DreamMaila wymagana jest instalacja IE w systemie.

Dostępny jest polski pakiet językowy.
reklama


Komentarze

 • ath
 • 2008-07-05 11:21:54

Wypróbowałam już chyba wszystkie klienty poczy z Mozillą i Incredimail włącznie. Pozostałam przy DreamMail, ponieważ jest świetnie wyposażony a przy tym mały - w przeciwieństwie do IncrediMail pełnego niepotrzebnych bajerów i hamującego system, oraz posiada bardzo przdatna opcję minimize to tray i powiadamia mnie o poczcie sam, kiedy ja pracuję. Jest świetny i polecam go każdemu, kto potrzebuje konkretnego programu pocztowego.

 • Zalin
 • 2008-09-05 16:37:52

Świetny i łatwy w obsłudze program. Konfiguracja jest znacznie prostsza niż w przypadku Microsoft Outlook Expres.

 • domino
 • 2009-12-26 12:42:34

Program jest ¶wietny. Dzisiaj znalazłem polskie forum. http://www.dreammail-polska.forumex.pl/ Jest najnowsza polska wersja do pobrania.

 • domino
 • 2010-03-05 03:53:10

Redakcjo! Dostępna jest nowa wersja, i to po polsku, program ma swoj± polsk± stronę: www.dreammail.pl, a u Was ciiiszaaa... ObudĽcie się!

 • Domino
 • 2010-03-05 15:48:48

Szanowni redaktorzy! Co się dzieje z kodowaniem strony? Dwa moje wpisy i obydwa się krzacz±. Czyżby użytkownicy Windowsów mieli szlaban na umieszczanie wpisów? Póki co stron± kodow± Windows jest 1250, a domy¶ln± klawiatur± klawiatura programisty. Niewielu jest chętnych do instalowania klawiatury - ISO. Mój system to Windows 7 pl. Zróbcie co¶ by konwertowanie było prawidłowe. Moje pozdrowienia domino

 • barometr
 • 2011-07-24 17:40:39

dobry program ale mam problem odbieram wiadomosci i nie na polskiej czcionki np ą ż ł pobrałem spolszczenie wkleiłem i nic nie dało moze ktos mi pomoże pozdrawiam

reklama
reklama
Kontakt - Regulamin - Polityka prywatności
Serwis zgodny z ASME - Serwisy IDG - Reklama -

Prenumerata: PC World, Computerworld, CIO, Networld
© Copyright 2015 International Data Group Poland S.A.
02-092 Warszawa ul. Żwirki i Wigury 18a
tel.(+4822)321-78-00   fax(+4822)321-78-88