DreamMail 4.4.1.0

DreamMail jest interesującym darmowym klientem pocztowym wymagającym mało zasobów systemowych. Mimo niewielkich rozmiarów program posiada wszystkie spotykane w nowoczesnych klientach pocztowych POP3 zaawansowane rozwiązania.

Liczba pobrań: 663
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
DreamMail Studio
Rozmiar: 5.18 MB

Nazwa pliku: DreamMail4_Setup.exe

[inne wersje programu DreamMail 4.4.1.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

DreamMail jest interesującym darmowym klientem pocztowym wymagającym mało zasobów systemowych. Mimo niewielkich rozmiarów program posiada wszystkie spotykane w nowoczesnych klientach pocztowych POP3 zaawansowane rozwiązania.

DreamMail między innymi zawiera funkcje obsługi wielu użytkowników i szyfrowania emaili, kompresji i naprawy baz danych, filtrowania i wyszukiwania emaili, posiada prosty filtr antyspamowy, edytor szablonów, czytnik RSS, menadżera zarządzania kontaktami, opcję tworzenia notatek, możliwość uruchamiania w zasobniku systemowym wraz z wyskakującymi okienkami powiadomień o przychodzących emailach.

Na specjalną uwagę zasługuję funkcja zdalnego zarządzania kontami pozwalająca na przykład usuwać niechciane emaile bezpośrednio z serwera oraz funkcja Webmail pozwalająca zalogować się i wyświetlić w oknie programu konto w formie online co umożliwia zarządzanie bezpośrednio z programu wszystkimi zaawansowanymi funkcjami kont niedostępnymi poprzez większość klientów pocztowych.

Funkcja Webmail pozwala też na tworzenie specjalnych skryptów logowania w celu automatycznego logowania do konta online. Program posiada wyjątkowo rozbudowane możliwości konfiguracyjne. Użytkownik może praktycznie dostosować do swoich potrzeb wszystkie możliwe funkcje programu, sposób wyświetlania emaili i wyglądu interfejsu (program umożliwia pełną personalizację pasków narzędzi i obsługuje skórki), udostępnia użytkownikowi nawet tak zaawansowane ustawienia jak określenie wielkości używanych przez DreamMail zasobów systemowych (pamięć, liczba jednocześnie wykonywanych operacji). Z ciekawostek można wspomnieć o możliwości wysyłania anonimowych emaili oraz funkcji Mail Express pozwalającej na wysyłanie emaili z pominięciem serwera SMTP nadawcy.

Można też również DreamMaila na pamięciach przenośnych. Program jest stosunkowo nowy i z tego powodu nie jest pozbawiony wad czego przykładem mogą być kłopoty z kodowaniem polskich znaków (szczegółowe dane na ten temat można znaleźć na polskiej sekcji forum DreamMail Europe), ale jednocześnie szybko się rozwija więc miejmy nadzieje, że w najbliższej przyszłości wady te zostaną usunięte. Program korzysta z sinika Internet Explorera do wyświetlania zawartości emaili, więc do użytkowania DreamMaila wymagana jest instalacja IE w systemie.

Dostępny jest polski pakiet językowy.

Program miesiąca

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0 wrzesień 2016

Xvirus Personal Guard 6.0.0.0

Freeware

Xvirus Personal Guard to program antywirusowy, którego zadaniem jest wykrycie niepożądanych szkodników.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.