Live-Book 2.0

Umożliwia tworzenia interaktywnych, multimedialnych publikacji elektronicznych w formacie pliku wykonywalnego (można go uruchomić na dowolnym komputerze PC).

Liczba pobrań: 536
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Rangelsoft Sp. z o.o.
Rozmiar: 9.59 MB

Nazwa pliku: livebook.exe

[inne wersje programu Live-Book 2.0]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Umożliwia tworzenia interaktywnych, multimedialnych publikacji elektronicznych w formacie pliku wykonywalnego (można go uruchomić na dowolnym komputerze PC) lub w formacie LBF, możliwym do odczytywania przez darmową przeglądarkę Live-Book Reader, zawartą w pakiecie. Podstawą Live-Booka jest język HTML wraz z kaskadowymi arkuszami stylów (CSS). Program posiada wbudowany dwukierunkowy edytor HTML pracujący w trybie WYSIWYG (what you see is what you get), znacznie upraszczający proces przygotowywania rozbudowanych dokumentów. Live-Book obsługuje wszystkie najważniejsze formaty multimedialne. Niektóre z nich (np. SWF, DXF) obsługiwane są interaktywnie, co oznacza, że obiekty zawarte w tych plikach można np. skalować i obracać.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.