Catalencoder 0.7.9

Niezwykle pożyteczne narzędzie do konwersji filmów DVD na format DivX lub XviD. Program jest prosty w użyciu - wystarczy wprowadzić źródło pliku lub wskazać płytę DVD do ripowania.

Liczba pobrań: 352
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
SASTeam66
Rozmiar: 9.58 MB

Nazwa pliku: CatalencoderSetup_079.exe

[inne wersje programu Catalencoder 0.7.9]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Niezwykle pożyteczne narzędzie do konwersji filmów DVD na format DivX lub XviD. Program jest prosty w użyciu - wystarczy wprowadzić źródło pliku lub wskazać płytę DVD do ripowania. Aplikacja samodzielnie nagra pliki VOB na dysk komputera, a następnie przekonwertuje je do odpowiedniego formatu. Co więcej, istniejej możliwość automatycznego podziału filmu na kilka części o konkretnej wielkości, aby możlwe było nagranie ich na zwykłe płyty DVD.

Nie musisz się przjmować dodatkowymi ścieżkami dźwiękowymi, gdyż podczas zrzucania filmu można usunąć niepotrzebne tłumaczenia oraz zwiastuny i reklamy. Dodatkowo można ustawić jakość obrazu i w ten sposób przygotować jednopłytową edycję całości. Niestety wadą programu jest niestaranne tłumaczenie z języka francuskiego. W niektórych opcjach widać francuskie (zamiast angielskich) objaśnienia. Nie stanowi to jednak wielkiego problemu i łatwo się zorientować co do czego.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.