Dekoder Elektronika 3.0 Beta pl

Nowe wydanie polskiego programu dotąd znanego pod nazwą Dekoder Elektryka, za pomocą którego możliwe jest szybkie odczytywanie parametrów zarówno rezystorów jak i kondensatorów ceramicznych typu 1 i 2 kodowanych w większości stosowanych dziś standardów kodowania barwnego jak i cyfrowo-literowego.

Liczba pobrań: 732
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Dawid Najgiebauer
Rozmiar: 822 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowe wydanie polskiego programu dotąd znanego pod nazwą Dekoder Elektryka, za pomocą którego możliwe jest szybkie odczytywanie parametrów zarówno rezystorów jak i kondensatorów ceramicznych typu 1 i 2 kodowanych w większości stosowanych dziś standardów kodowania barwnego jak i cyfrowo-literowego. Możliwe jest także podawanie przez program kodu na podstawie zadanych parametrów. Poza tym do programu dołączone są gotowe zasady kodowania rezystorów i kondensatorów.

W nowej wersji:

Najistotniejszą zmianą jest dodanie nowego modułu obliczeń dla Kondensatorów elektrolitycznych SMD. Ponadto zmieniono także układ menu programu (menu Opcje zostały podzielone na dwie części: Widok i Opcje). Poprawiono także rysowanie znaczników, które obecnie działają także dla kodów cyfrowo-literowych.

W najnowszej wersji usunięto też kilka bardziej i mniej istotnych błędów w tym błąd w module obliczeń dla kondensatorów ceramicznych typu 1.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.