Movienizer 1.3

Za pomocą tej aplikacji do zarządzania kolekcją filmową możesz dowolnie przeszukiwać swoje zbiory płyt DVD, HD-DVD, Blu-ray oraz korzystać z ogromnej bazy tytułów i aktorów dostępnej w Internecie. Zaletą programu jest możliwość dostosowania wyglądu interaktywnego katalogu filmowego, który będzie dostosowany do potrzeb użytkownika.

Liczba pobrań: 350
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ManiacTools
Rozmiar: 3.25 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Za pomocą tej aplikacji do zarządzania kolekcją filmową możesz dowolnie przeszukiwać swoje zbiory płyt DVD, HD-DVD, Blu-ray oraz korzystać z ogromnej bazy tytułów i aktorów dostępnej w Internecie. Zaletą programu jest możliwość dostosowania wyglądu interaktywnego katalogu filmowego, który będzie dostosowany do potrzeb użytkownika. Ponadto można wyszukiwać informacje na temat aktorów, aktorek, reżyserów, scenarzystów oraz pobierać zdjęcia. Kiedy chcesz zobaczyć listę filmów, w których występuje konkretna osoba, wystarczy kilka kliknięć myszy. Dzięki dostosowaniu widoku zawartości, nie trzeba pobierać wszystkich informacji zgromadzonych przez serwisy internetowe, ale tylko te wybrane. Na koniec warto wspomnieć o możliwości korzystania z kodów kreskowych, zaznaczaniu filmów, które chciałbyś obejrzeć w przyszłości oraz dodawaniu własnych notatek przy poszczególnych pozycjach w bazie.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.