HaloNet Messenger 1.2 Beta pl

Komunikator internetowy oferujący czat, rozmowy głosowe, wideo. Nowością oferowaną przez HaloNet Messenger jest działające na podobnej do emotikonów wysyłanie zaszytych w komunikatorze dźwięków (np. oklaski, klakson, telefon), co dodatkowo wzmacnia interakcję między użytkownikami.

Liczba pobrań: 1268
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ZIGZAG
Rozmiar: 13.2 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Komunikator internetowy oferujący czat, rozmowy głosowe, wideo. Nowością oferowaną przez HaloNet Messenger jest działające na podobnej do emotikonów wysyłanie zaszytych w komunikatorze dźwięków (np. oklaski, klakson, telefon), co dodatkowo wzmacnia interakcję między użytkownikami. Możliwe jest prowadzenie konferencji wideo i głosowych z aż 6 osobami naraz. HaloNet Messenger daje możliwość kontaktu z użytkownikami znanych i bardzo popularnych komunikatorów AIM, Yahoo!, Google Talk i MSN. Komunikator jest tak skonstruowany, aby uruchamiał się i działał bez przeszkód w nawet najbardziej zabezpieczonych sieciach wykorzystując technologię AnyFirewall i AnyBandwith.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.