Pitaschio 2.20

Narzędzie do optymalizacji wielu parametrów pracy systemu operacyjnego Windows. Nie bój się, tym razem masz do czynienia z prostym programem, nie wymagającym instalacji. Wystarczy dekompresja pliku ZIP, w którym umieszczone są wszystkie składniki Pitaschio i uruchomienie aplikacji.

Liczba pobrań: 229
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
ARA
Rozmiar: 61 KB

Nazwa pliku: pita220.zip

[inne wersje programu Pitaschio 2.20]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Narzędzie do optymalizacji wielu parametrów pracy systemu operacyjnego Windows. Nie bój się, tym razem masz do czynienia z prostym programem, nie wymagającym instalacji. Wystarczy dekompresja pliku ZIP, w którym umieszczone są wszystkie składniki Pitaschio i uruchomienie aplikacji. Narzędzie zapewnia szereg drobnych modyfikacji, jak chociażby przyciąganie jednego okna do innych podczas jego przesuwania, kontrolowanie głośności odtwarzanej muzyki za pomocą kółka myszy, czy wyłączenie klawiszy Insert, Windows, Menu i CapsLock (zabezpieczenie przed ich przypadkowym użyciem. Pitaschio to składnica ciekawych modyfikacji systemowych. Dzięki niemu dowolne okno możesz zminimalizować do systemowego paska, wymusić widoczność wybranego okna niezależnie od innych. Jeśli będzie ci mało przewidziano dodatkowe atrakcje: możliwość odczytywania informacji statystycznych dotyczących przebytych przez myszkę odległości, wciśniętych klawiszy czy minimalizację ikon na pulpicie. Z bardziej praktycznych funkcji przyda się blokowanie klawiatury oraz myszy na czas ich czyszczenia.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.