Password Safe 3.11.1

Hasła dostępu oraz numery PIN należy przechowywać w sejfie. Może być nim Password Safe, repozytorium dla najpilniej strzeżonych danych. Dostęp do programu zabezpieczony jest hasłem (tzw. Master Password), które ustalasz w momencie tworzenia bazy danych.

Liczba pobrań: 285
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
passwordsafe.sourceforge.net
Rozmiar: 1.85 MB

Nazwa pliku: pwsafe-3.11.1.exe

[inne wersje programu Password Safe 3.11.1]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nie daj się opętać syndromowi wszechobecnej, żółtej karteczki samoprzylepnej, na której zapisujesz najważniejsze dane. Nie jest to z pewnością najlepszy sposób na gromadzenie poufnych informacji. Hasła dostępu oraz numery PIN należy przechowywać w sejfie. Może być nim Password Safe, repozytorium dla najpilniej strzeżonych danych. Dostęp do programu zabezpieczony jest hasłem (tzw. Master Password), które ustalasz w momencie tworzenia bazy danych. Nie martw się, jeśli nie potrafisz wymyśleć na poczekaniu hasła dla nowej usługi. Pomoże ci w tym wbudowany do Password Safe generator. Co ciekawe, wszystkie poufne dane możesz trzymać w pojedynczej bazie danych lub w oddzielnych repozytoriach.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.