Internet Download Manager 5.11 build 10 pl

Znakomity menedżer pobierania plików, pozwalający znacznie skrócić czas potrzebny na pobranie z Internetu. Program potrafi ponownie połączyć się z Internetem w razie zerwania połączenia i jeszcze raz rozpocząć pobieranie w razie wystąpienia kłopotów z łączem. Narzędzie wykorzystuje metodę segmentacji.

Liczba pobrań: 119
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Tonec
Rozmiar: 2.63 MB

Nazwa pliku: idman511.exe

[inne wersje programu Internet Download Manager 5.11 build 10 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Menedżer pobierania, pozwalający znacznie skrócić czas potrzebny na pobranie plików. Program potrafi ponownie połączyć się z Internetem w razie zerwania połączenia i ponownie rozpocząć pobieranie w razie wystąpienia kłopotów z łączem. Narzędzie wykorzystuje metodę segmentacji. Dzieląc plik na mniejsze części i pobierając je równocześnie program wykorzystuje całość dostępnego łącza.

Aplikacja znakomicie radzi sobie z protokołami HTTP, HTTPS i FTP, potrafi wykryć przekierowania do pliku i współpracuje z serwerami proxy oraz zaporami ogniowymi. Narzędzie integruje się z większością najpopularniejszych przeglądarek - Internet Explorerem, Operą, Netscape Navigatorem oraz Mozillą. Internet Download Manager</a> posiada polską wersję interfejsu, którą zostanie automatycznie pobrana i zainstalowana przez sam program jeżeli system operacyjny jest w języku polskim (użytkownik musi wyrazić zgodę).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.