Autodesk 3ds Max 2008

Program do profesjonalnego tworzenia grafiki trójwymiarowej, który od dawna uważany jest jako ikonę grafiki 3D. Jego zastosowania są niemal nieograniczone - od prezentacji po najnowsze gry komputerowe.

Liczba pobrań: 972
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
Autodesk
Rozmiar: 596.62 MB

Nazwa pliku: Autodesk3dsMax2008_ESD_Trial.exe

[inne wersje programu Autodesk 3ds Max 2008]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program do profesjonalnego tworzenia grafiki trójwymiarowej, który od dawna uważany jest jako ikonę grafiki 3D. Jego zastosowania są niemal nieograniczone - od prezentacji po najnowsze gry komputerowe. Do funkcji programu należy projektowanie, renderowanie animowanie czy modelowanie scen 3D. W nowej wersji autorzy postanowili usprawnić przeglądanie i pracę z dużymi i złożonymi scenami. Teraz nawet duża ilość obiektów nie stanowi problemu przy zaznaczaniu, grupowaniu czy przekształcaniu. Renderowanie scen w wersji 2008 powinno być szybsze dzięki nowemu zestawowi narzędzi. Wprowadzono także nowy MAXScript ProEditor, który pozwala na łatwiejszą automatyzację zadań. Ponadto usprawniono obsługę plików DWG i FBX, czego rezultatem jest lepsza współpraca z innymi programami Autodesk.

Pełną listę nowości znajdziesz tutaj

Wersja 30-dniowa

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.