Ewidencja 2007n 1.0.14 pl

Program Ewidencja 2007 przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji przedmiotów i urządzeń stanowiących wyposażenie pracowników. System przechowuje dane o przedmiotach i notuje wszelkie zmiany tych danych na przestrzeni czasu w postaci historii przedmiotu.

Liczba pobrań: 295
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
IMPACT Krasnik
Rozmiar: 3.06 MB

Nazwa pliku: ewidencja.rar

[inne wersje programu Ewidencja 2007n 1.0.14 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Program Ewidencja 2007 przeznaczony jest do prowadzenia ewidencji przedmiotów i urządzeń stanowiących wyposażenie pracowników. System przechowuje dane o przedmiotach i notuje wszelkie zmiany tych danych na przestrzeni czasu w postaci historii przedmiotu. Każda pozycja w ewidencji może być szczegółowo opisana poprzez następujące segmenty: nazwa, numer seryjny, cena zakupu, dostawca, numer faktury itd. (szczegóły w instrukcji użytkownika). Rozbudowane słowniki pozwalają na szczegółowe opisanie lokalizacji przedmiotu czy pracownika, któremu przypisujemy przedmiot itd. Przed instalacją oprogramowania należy pobrać i zainstalować darmowy serwer MySQL oraz MySQL-Connector-ODBC ze strony www.mysql.org (dział Download). Następnie należy przejść do instalacji oprogramowania. Podczas pierwszego uruchomienia program poprosi o skonfigurowanie adresu serwera (wpisujemy localhost jeżeli serwer MySQL jest zainstalowany lokalnie, albo adres IP w istniejącej sieci komputerowej). Używając hasła roota podanego podczas instalacji serwera należy utworzyć bazę programu. W systemach Windows XP z włączoną zaporą ogniową należy otworzyć port 3306. Freeware (również do celów komercyjnych).

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.