BTW calories counter 1.0.2N pl

Nowy rozbudowany kalkulator kalorii. Program wspomaga stosowanie każdej diety opierającej się na kontrolowaniu wartości odżywczych.

Liczba pobrań: 327
Cena/licencja: Demo
Producent/dystrybutor
Paweł Sikora
Rozmiar: 2.86 MB

Nazwa pliku: BTWcc_instalacjaDEMO.exe

[inne wersje programu BTW calories counter 1.0.2N pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nowy rozbudowany kalkulator kalorii. Program wspomaga stosowanie każdej diety opierającej się na kontrolowaniu wartości odżywczych. Oblicza ilość kalorii, białka, tłuszczu i węglowodanów w dowolnie skomponowanym posiłku. Zawiera dużą, specjalnie zaimplementowaną tabelę wartości odżywczych. Pozwala także dodawać własne produkty, zarówno proste jak i złożone. Program oblicza współczynniki: BTW (szczególnie przydatny dla diety optymalnej), BMI i WHR. Dzięki możliwości tworzenia różnych raportów, m.in. wagi i kalorii, można lepiej kontrolować dietę i analizować zmiany na przestrzeni czasu. Pozwala na tworzenie własnych przepisów kulinarnych z informacją o kaloryczności i wartościach odżywczych. Program umożliwia tworzenie wielu zróżnicowanych kont.

Wyznacza przeciętne kaloryczne dzienne zapotrzebowanie oraz zapotrzebowanie na wartości odżywcze. Po zakupie licencji istnieje możliwość bezpłatnej aktualizacji programu i bazy danych. Jest to najtańszy tego typu program, ale przy tym stale rozbudowywany i aktualizowany.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.