WinDirStat 1.1.2 pl

Bardzo użyteczny program przeznaczony do analizowania wolnego i zajętego miejsca na dyskach twardych w systemie Windows. Dzięki niemu zobaczysz, które foldery zabierają najwięcej pamięci, a które najmniej. W odróżnieniu od innych programów dostępny jest nie tylko widok drzewa katalogu z bocznymi paskami i szczegółowymi danymi, ale również mapa dysku.

Liczba pobrań: 1519
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
Bernhard Seifert
Rozmiar: 646 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Bardzo użyteczny program przeznaczony do analizowania wolnego i zajętego miejsca na dyskach twardych w systemie Windows. Dzięki niemu zobaczysz, które foldery zabierają najwięcej pamięci, a które najmniej. W odróżnieniu od innych programów dostępny jest nie tylko widok drzewa katalogu z bocznymi paskami i szczegółowymi danymi, ale również mapa dysku. Pliki z tym samym rozszerzeniem są reprezentowane przez jeden kolor. Użytkownik po kliknięciu w wybrany prostokąt od razu widzi wskazany zasób w drzewie. Pomocna jest również legenda, która ułatwia namierzanie "pożeraczy" pamięci, o których dawno byś zapomniał. Stare instalatory, pliki wymiany danych, pliki maszyn wirtualnych to tylko niektóre przykłady.

Aplikacja posiada przyjazny interfejs, który można dostosować do własnych potrzeb i upodobań. Ważne są również funkcje porządkowania dysku - z poziomu programu można trwale usunąć wybrany plik, opróżnić kosz czy otworzyć Eksplorator we wskazanym miejscu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.