Karta rowerowa 1.0.1.1 pl

zestaw testów zawierających kilkaset pytań z różnorodnych zagadnień, z jakimi spotyka się przyszły "rowerzysta".

Liczba pobrań: 637
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Krzysztof Markowski
Rozmiar: 1.75 MB

Nazwa pliku: setup_karta.exe

[inne wersje programu Karta rowerowa 1.0.1.1 pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Zdajesz egzamin na kartę rowerową? Prowadzisz zajęcia "Wychowania komunikacyjnego"? Teraz masz doskonałą okazję korzystać (za darmo!) z programu przygotowującego do egzaminu na kartę rowerową. "Karta" to zestaw testów zawierających kilkaset pytań z różnorodnych zagadnień, z jakimi spotyka się przyszły "rowerzysta".

Jest to w dalszym ciągu wersja rozwojowa, która przechodzi ciągłą ewolucję, a więc co pewien czas warto sprawdzić, czy nie zaszły kolejne zmiany...

Obsługa

Nowy test jest uruchamiany po kliknięciu przycisku "Rozpocznij test". W tym momencie, spośród kilkuset możliwych zadań, losowane jest 18 pytań. Jednocześnie pojawia się pasek złożony z zaokrąglonych prostokątów. Możesz na nim obeserwować, które z pytań aktualne rozwiązujesz. Wybrana odpowiedź zaznaczana jest kółkiem. Do kolejnych pytań przechodzi się za pomocą przycisków "Następne" i "Poprzednie" lub klikając odpowiedni prostokąt na "pasku".

Gdy rozwiążesz wszystkie z zadań wciśnij przycisk "Zakończ test" (zakończy się on także automatycznie po upływie 20 minut). W tym momencie na "pasku" prostokąty oznaczające błędne odpowiedzi zyskają czerwone obwódki. Przewijając kolejno pytania możesz sprawdzić, które odpowiedzi są prawidłowe (twoje błędne będą miały czerwoną obwódkę).

Licencja

Niniejszy program dopuszczony do użytku jest na czas nie dłuższy niż do dnia 01.01.2008 roku. Po tym czasie musi zostać usunięty z dysku. W wersji 1.0.1 dostępny jest za darmo. Żadna z części "Karty rowerowej 1.0.1" nie może być rozpowszechniana oddzielnie, a sam program musi być rozpowszechniany w całości - "tak jak jest", włącznie z niniejszą licencją.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.