mojeFundusze 2008 Lite pl

Oprogramowanie stworzone z myślą o pracy agentów ubezpieczeniowych oraz wszystkich osobach zainteresowanych rynkiem kapitałowym.

Liczba pobrań: 313
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
I.T.Service
Rozmiar: 4.69 MB

Nazwa pliku: mojeFundusze_2008_Lite_Install.exe

[inne wersje programu mojeFundusze 2008 Lite pl]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Oprogramowanie stworzone z myślą o pracy agentów ubezpieczeniowych oraz wszystkich osobach zainteresowanych rynkiem kapitałowym. Narzędzie umożliwia prezentację wyników Funduszy Inwestycyjnych, Otwartych Funduszy Emerytalnych oraz Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych, w prostej i przejrzystej formie.

Wizualizacja wyników może być zrealizowana w formie wykresów liniowych, słupkowych jak i w formie tabel. Analiza danych pozwala na obserwację zmian procentowych, wartości nominalnych, rocznej stopy zwrotu, symulację wysokości kapitału przy wpłatach regularnych, symulację stóp zwrotu przy wpłatach regularnych.

Oprogramowanie zostało również wyposażone w opcję budowania prostych portfeli, pozwalacjących na obserwację stóp zwrotu inwestycji złożonych z kilku walorów. Dodatkowa zakładka OFE, pozwala na symulację zgromadzonego kapitału, przy uwzględnieniu prowizji pobieranych przez PTE, symulację transferów, obliczanie wysokości prowizji oraz przewidywanych opłat za zarządzanie pobieranych przez PTE.

Za pomocą mapy ryzyka istnieje możliwość oceny skuteczności PTE w zarządzaniu funduszem. Automatyczny "aktualizator" zwalania użytkownika z konieczności wyszukiwania aktualnych notowań, a wbudowany w nim szybki podgląd ostatnich notowań pozwala ocenić ostatnie zmiany bez uruchamiania samego programu.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.