FireFTP 0.97

FireFTP to w pełni funkcjonalny klient FTP integrujący się z Firefoxem. Po jego uruchomieniu naszym oczom ukazuje się klasyczny, podzielony na dwie części ekran spotykany w większości klientów FTP - po lewej pliki lokalne, po prawej zdalne.

Liczba pobrań: 153
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Mime Cuvalo
Rozmiar: 140 KB

Nazwa pliku: fireftp-0.97-fx.xpi

[inne wersje programu FireFTP 0.97]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

FireFTP to w pełni funkcjonalny klient FTP integrujący się z Firefoxem. Po jego uruchomieniu naszym oczom ukazuje się klasyczny, podzielony na dwie części ekran spotykany w większości klientów FTP - po lewej pliki lokalne, po prawej zdalne. Oczywiście program pozwala na dowolne konfigurowanie układu, jak i wielu innych ustawień. Jedną z ciekawszych funkcji jest opcja "View on the Web", która otwiera plik, znajdujący się na zdalnym komputerze, w nowej zakładce. Umożliwia to uzyskanie zewnętrznego odnośnika URL do pliku, bez konieczności ręcznego przepisywania całej ścieżki dostępu. Jedną z największych wad FireFTP jest brak obsługi jakichkolwiek bardziej zaawansowanych odmian protokołu FTP, w szczególności Secure FTP. Uwaga: uruchomienie FireFTP pod Fifrefoxem w wersji 2.0.0.1 powoduje wystąpienie błędu, którego efektem jest znacznie obciążenie procesora.

Wymagany Firefox: 1.5 – 2.0.0

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.