iDesk 0202118 Beta pl

Komunikator internetowy łączący w sobie funkcje klienta poczty, tunera telewizyjnego, czytnika kanałów informacyjnych, tłumacza i bramki SMS.

Liczba pobrań: 573
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Interia.pl
Rozmiar: 6.71 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Komunikator internetowy łączący w sobie funkcje klienta poczty, tunera telewizyjnego, czytnika kanałów informacyjnych, tłumacza (angielski, niemiecki, francuski) i bramki SMS. Program na razie dostępny jest w wersji testowej i zapewne minie sporo czasu zanim doczekamy się pełnej wersji 1.0. Jednak już teraz możesz zarejestrować się w portalu Interia (użytkownicy Stefana już nie muszą tego robić) by założyć konto i rozmawiać z innymi użytkownikami w sieci Interia, Tlen lub Gadu-Gadu.

Udostępniono też dokumentację, która zawiera pliki i biblioteki wraz z instrukcjami niezbędnymi do tworzenia własnych dodatków do aplikacji iDesk. Dzięki temu każdy ma możliwość samodzielnego tworzenia funkcjonalności i budowania swoich prywatnych wersji aplikacji. Głównym atutem iDesk jest możliwość korzystania z treści dostępnych w Internecie bez konieczności logowania się i uruchamiania przeglądarki Internetowej.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.