Trojan Remover 5.04

W poszukiwaniu koni trojańskich program skanuje wszystkie pliki systemowe, wpisy do rejestru systemowego oraz analizuje, jakie programy są uruchamiane podczas startowania Windows.

Liczba pobrań: 366
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Simply Super Software
Rozmiar: 2.35 MB

Nazwa pliku: trjsetup.exe

[inne wersje programu Trojan Remover 5.04]
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

W poszukiwaniu koni trojańskich program skanuje wszystkie pliki systemowe, wpisy do rejestru systemowego oraz analizuje, jakie programy są uruchamiane podczas startowania Windows (w ten sposób trojan działa cały czas w systemie). W przypadku zidentyfikowania intruza lub wykrycia podejrzanego pliku poda jego lokalizację na dysku i zaproponuje usunięcie wpisów i skrótów odnoszących się do takiego pliku. Umożliwi zmianę jego nazwy, aby nie dać mu szansy na ponowną aktywację. Program radzi sobie również z zaawansowanymi trojanami, rezydującymi w pamięci, których unieszkodliwienie jest bardziej skomplikowane. Trojan Remover zrestartuje system, a następnie usunie szkodnika przed ponownym uruchomieniem Windows, a więc zanim trojan zdąży się uaktywnić.

Program miesiąca

pCon.planner 7.3.0.104 październik 2016

pCon.planner 7.3.0.104

Freeware

pCon.planner to wygodny w obsłudze program do projektowania oraz aranżacji pomieszczeń. Nie ustępuje drogim, komercyjnym odpowiednikom.

Newsletter

Zapisz się na newsletter
Aktualności download

Napisz do nas!

Opisz nam swój problem, podpowiedz czego brakuje w naszej bazie lub co możemy zmienić:


Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.